17.12.2020. - dr Uglješa Colić - OBAVEŠTENJE O ISPITIMA PDF Print E-mail

Iz predmeta Likovni aspekti igračaka i njihova izrada, studenti koji su ispunili predispitne obaveze (izrada skice, igračke i predata terenska vežba) treba da dođu na upis ocene u terminu koji je određen po rasporedu ispita u januarskom roku.

Ocena će biti zaključena sa predatom terenskom vežbom.

Studenti koji eventualno ne budu zadovoljni ocenom, imaće priliku da usmeno odgovaraju na ispitu ( Literatura: "Igračke i igre dece sveta", autori: Gabriel Chanan i Hazel Francis i "Igračke i kultura", autor: Brajan Saton - Smit ).

Iz predmeta Novi mediji i likovna komunikacija studenti  koji su ispunili predispitne obaveze, uradili i predali sve tri vežbe polažu test u terminu koji je određen po rasporedu ispita u januarskom roku.

Za test treba pripremiti sadržaje koji su objavljeni u  prezentacijama i u radu objavljenim na sajtu škole.