30.09.2020. - Online studije COVID-19 PDF Print E-mail

Obaveštavaju se studenti da će svi materijali za učenje moći da se preuzmu sa linka koji se nalazi na naslovnoj strani školskog sajta (u meniju) pod nazivnom: Online studije COVID-19 (donja slika)

Pritiskom na ovaj link otvoriće se stranica na kojoj se nalazi spisak svih predmeta sortiranih po semestrima i studijskom programu, sa jasno izdvojenim obaveznim i izbornim predmetima.
Ova stranica je optimizovana za korišćenje i preko računara i preko mobilnog telefona.
Svi materijali mogu da se ''skinu'' na uređaj koji se koristi za pristup tako da stalna internet veza nije neophodna za rad sa preuzetim sadržajem.
Predavači će za svoje predmete postavljati materijale za učenje i obaveštenja svakodnevno. Da bi se materijal/obaveštenje preuzeo dovoljno je da se pritisne na naziv željenog predmeta i kompletan sadržaj vezan za taj predmet će biti prikazan. Materijal je moguće sortirati po datumu, vrsti itd..
Savetuju se studenti da prilikom pristupa uvek sortiraju materijal po datumu kako bi ono što je poslednje postavljeno bilo prvo prikazano.