26.08.2020. - Raspored za polaganje ispita iz Integrisane metodičke prakse - druga godina PDF Print E-mail

Raspored za polaganje Metodičke prakse...

Ispit iz Integrisane metodičke prakse (Metodička praksa razvoja govora, Metodička praksa upoznavanja okoline, Metodička praksa likovnog vaspitanja) održaće se 27.08.2020. u učionici 2, po rasporedu koji je u nastavku obaveštenja.

U učionici su studenti koji u datom terminu polažu ispit (npr. oni koji polažu od 12:00 do 12:20) i oni koji polažu u prvom sledećem terminu (npr. od 12:20 do 12:40).

Ispred učionice mogu čekati samo oni studenti koji polažu u naredna dva termina (npr. od 12:40 do 13:00 i od 13:00 do 13:20).

Molimo vas da poštujete satnicu i redosled dolaženja na ispit. Satnica i redosled dolaženja napravljeni su u skladu sa preporukom Vlade Republike Srbije donete u cilju sprečavanja širenja epidemije bolesti Covid-19.

Ispitu pristupate uz obavezno nošenje maski i rukavica.

Anđelka Bulatović

Otilia Velišek-Braško