04.05.2020. - Obaveštenje za sve studente osnovnih i master studija PDF Print E-mail

Uplata naredne, poslednje rate školarine, prema ugovoru, za sve godine osnovnih i master studija, nastupa do 15. maja. Molimo studente da dokaz o uplati (fotografiju uplatnice) sačuvate i dostavite ih lično u studentsku službu, koja će original uplatnice arhivirati u lični dosije studenta, kada se za to steknu uslovi, a najverovatnije već od 18.maja, kada će se, prema najavama iz ministarstva prosvete, nastaviti rad Škole. Ujedno vas obaveštavamo da će, ukoliko to ministarstvo u narednim danima odobri, aprilski rok biti organizovan krajem maja, a prijava ispita za taj rok bi onda išla od 18. maja (biće objavljeno obaveštenje). Overa semestra bi se vršila uz prijavu ispita za junski rok (takođe, biće objavljeno obaveštenje).

Studentska služba Visoke škole strukovnih studija za obrazovanje vaspitača u Novom Sadu