07.12.2021 - VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA STUDENTE OSNOVNIH STUDIJA PDF Print E-mail

od ponedeljka 06.12.2021. godine usledio je novi način plaćanja tako da je neophodno da pristupite svom ELEKTRONSKOM INDEKSU,

pregledate odeljak FINASIJE. U ovom odeljku nalazi se podvrsta UPLATNICA gde se nalazi LIČNI POZIV NA BROJ za svakog studenta, koji se koristiti od 06.12.2021. za uplate isključivo: školarine i prijave ispita.

Ukoliko uočite nepravilnosti molim vas da dodjete lično u studentsku službu u četvrtak 09.12.2021. godine

od 11h-13h kod svog referenta.

Takođe, studenti koji nisu uplatili 2 ratu školarine ili nisu doneli na uvid dokaz o uplati, molimo da to urade što pre.

Podsećamo vas da 15.12.2021. godine sledi dospeće

3 rate školarine, vodite računa o vašim finansijama, u suprotnom, ukoliko je vaš saldo u minusu, nećete moći da pristupite prijaviti ispita i da overite semestar.

Studentska služba