15.03.2021. - Svetlana Lazić: OPŠTA PEDAGOGIJA - 1. i 2. kolokvijum PDF Print E-mail
Svi studenti upisani 2020 i ranijih godina koji iz opravdanih razloga nisu radili kolokvijume iz Opšte pedagogije, mogu to učiniti 25.03.2020. Detalji se nalaze na platformi, u okviru predmeta, pod naslovom:
1. 2. kol_stari_novi_studenti_ZA_APRILSKI_ROK

NAPOMENA: Kako biste se uspešnije snašli u traženju fajla sa linkom za ovaj kolokvijum možda će vam biti od koristi sledeći savet: Na platformi Online studije Covid-19 u predmetu Opšta pedagogija sortirajte obaveštenja po datumu. Kliknite na Date modified tako da vam se obaveštenja prikažu hronološki unazad (prvo obaveštenje u padajućem nizu je najnovije obaveštenje a poslednji datum koji ćete videti na dnu stranice je 18.09.2020.)