20.01.2021. - Mirjana Galić - Engleski jezik 3 - ISPIT I PREDISPITNI BODOVI PDF Print E-mail

U odeljku Online studije možete pronaći tabelu sa bodovima koje ste dosad ostvarili iz predispitnih radnji iz predmeta ENGLESKI JEZIK 3.

Imate još jednu priliku da nadoknadite domaće zadatke koje niste uradili. Sve ili bar neke od zadataka možete poslati na mirjanagalic@yahoo.com do nedelje, 24. januara. Molim vas da naznačite broj zadatka koji šaljete (odgovara broju lekcije kojoj pripada).

Pismeni ispit će biti održan prema rasporedu, u ponedeljak, 25. 1. 2021, u 8:00, u amfiteatru. S obzirom da je manje od 30 studenata prijavilo ispit, svi studenti će polagati pismeni u istom terminu, uz držanje propisanog rastojanja i nošenje maski.

Raspored polaganja usmenog ispita će biti objavljen po završetku pismenog.

Molim vas da još jednom pažljivo pročitate obaveštenje o ispitu objavljeno 12. 1. 2021. u odeljku Online studije. Želim vam puno uspeha.

Mirjana Galić, predmetni nastavnik