25.03.2020. - ZA STUDENTE DRUGE I TREĆE GODINE - OBAVEŠTENJE O VREDNOVANJU INTEGRISANE METODIČKE PRAKSE PDF Print E-mail

OBAVEŠTENJE O VREDNOVANJU INTEGRISANE METODIČKE PRAKSE

Nakon uvođenja vanrednog stanja, integrisana metodička praksa za studente druge i treće godine je prekinuta posle jedne provedene sedmice u objektima PU “Radosno detinjstvo” u Novom Sadu. Zbog neizvesnog nastavka nastave i prakse, Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje vaspitača donela je odluku da se studentima ta jedna sedmica prizna kao celokupno održana integrisana metodička praksa. Studenti, koji su tu jednu sedmicu održali metodičku praksu, mogu da pristupe izradi svojih dnevnika prakse, kao i zahtevanih prezentacija, a ispiti će se realizovati kada se za to steknu uslovi, o čemu će studenti biti blagovremeno obavešteni.

Metodičke prakse iz Maternjeg jezika (mađarski, slovački), kao i praksa iz engleskog jezika, biće realizovana naknadno, o čemu će takođe studenti biti blagovremeno obavešteni.

Prof. dr Bojan Milošević,

direktor Visoke škole strukovnih studija za obrazovanje vaspitača u Novom Sadu