31.12.2019. [Vokalno-instrumentalna nastava] Popravni kolokvijum PDF Print E-mail

popravni kolokvijum iz predmeta biće organizovan 9. I u terminu vežbi, odnosno od 11:20 do 14:35. Očekuje se da dođu svi studenti koji nisu zadovoljni osvojenim bodovima kao i oni koji kolokvijum nisu radili, a bez obzira na to iz koje su grupe dokle god dođu na kolokvijum u neko vreme unutar određenog termina. Gradivo za kolokvijum se proširuje u odnosu na prvi termin u decembru kako bi bilo obuhvaćeno sve što je obrađeno u međuvremenu.

Ukoliko postoje pitanja bilo koje vrste možete se obratiti prof. dr Nikoli Vetniću putem maila ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ) ili Facebooka koji će vam odgovoriti onoliko brzo koliko praznične okolnosti to dozvoljavaju.

Srdačan pozdrav i srećni praznici!